Afirmax BiClick Floor Dub Calvia CBC 41602 4 mm 23/32 1-lamela
Kód: 5621101
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Afirmax BiClick Floor Dub Calvia CBC 41602 s hrúbkou 4 mm a triedou 23/32 predstavuje ideálne riešenie pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú a praktickú podlahovú krytinu. Jednoliata lamela s esteticky príťažlivým dizajnom dreva ponúka nielen moderný vzhľad, ale aj zdravé a príjemné prostredie vo vašich priestoroch. S vysokou odolnosťou voči opotrebovaniu a vlhkosti je tento produkt navrhnutý tak, aby zvládal náročné podmienky a každodenné používanie, čo zaručuje dlhodobú spokojnosť. Jednoduchá inštalácia pomocou systému BiClick umožňuje rýchle a bezproblémové položenie, čo šetrí váš čas a námahu. Na druhej strane, jeho klasifikácia 23/32 znamená, že je ideálny pre obytné aj komerčné priestory, kde je dôležité spojenie estetiky a funkčnosti. Dajte svojej domácnosti alebo kancelárii nový rozmer pohodlia a vkusu prostredníctvom podlahy Afirmax Dub Calvia.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.359 kg |
| EAN: | 5905167824269 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 4 mm |
| Formát: | 1220 x 180 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá, Šedo-Biela |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 0,3 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Rozmerová stálosť: | len 0,5 mm na 1 meter = 0,05 % |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | UV vrstva (PUR) |
| Nosič: | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max.: | Bez podlahového kúrenia: anhydritový poter max. 0,5 CM %, cementový poter max. 2,0 CM %. S podlahovým kúrením: anhydritový poter max. 0,3 CM %, cementový poter max. 1,5 CM %. |
| Odporúčaná podložka: | LVT SOLID STEP |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Kolekcia: | BiClick Floor |
| Názov dekoru: | Dub Calvia |
| Číslo dekoru: | 41602 |
| Nosič - materiál: | SPC |
| Ks v balení: | 10 |
| Balení na palete: | 48 |
| Garancia pre domácnosti: | 12 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,033 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj: | Välinge 2G |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
