Atlantic 10 Dub Blackwater K413 OE 10 mm AC5/33 4V 1clic2go pure+
Kód: 9930814
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina Atlantic 10 Dub Blackwater K413 OE 10 mm AC5/33 4V 1clic2go pure+ je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú spojenie kvalitného dizajnu a praktických vlastností. S hrúbkou 10 mm a triedou zaťažiteľnosti AC5/33 poskytuje vysokú odolnosť voči opotrebeniu, čo znamená, že si vaša podlaha aj po rokoch zachová svoj pôvab. Inovatívny systém 1clic2go umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž bez potreby špeciálnych nástrojov, takže si môžete užiť novú podlahu v priebehu niekoľkých okamihov. Elegantný dizajn v dekORE DUB BLACKWATER dodáva každému interiéru nádych prírodnej krásy a luxusu, pričom 4V fazetovanie na hranách zintenzívňuje vzhľad a dodáva hĺbku. Tento laminate je nielen vizuálne atraktívny, ale aj praktický – jeho odolnosť voči vlhkosti a ľahká údržba ho robí ideálnym pre moderné domácnosti a komerčné priestory. Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek štýl zariadenia, Atlantic 10 Dub Blackwater nenaruší vašu víziu; naopak, stane sa jej žiariacim stredobodom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.785 kg |
| EAN: | 4042456915732 |
| Hrúbka celkom: | 10 mm |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | HDF doska s technológiou MO.RE! |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Atlantic 10 |
| Názov dekoru: | Dub Blackwater |
| Číslo dekoru: | K413 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 30 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | L064 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/33 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
