Atlantic 10 Dub Mist Ethereal K668 ET 10 mm AC5/33 4V 1clic2go pure+
Kód: 9930815
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte eleganciu s podlahou Atlantic 10 Dub Mist Ethereal, ktorá sa pýši hĺbkou dubovej farby a výnimočnou kvalitou. S hrúbkou 10 mm a triedou odolnosti AC5/33, táto laminátová podlaha nielenže odoláva každodennému opotrebeniu, ale zároveň zabezpečuje dlhodobú trvácnosť a nízke nároky na údržbu. Inovatívna technológia 1clic2go pure+ umožňuje rýchlu a bezproblémovú inštaláciu, pričom špeciálna štruktúra s 4V fazetou pridáva vizuálny rozmer, čím ešte viac umocňuje atraktivitu vášho interiéru. S Atlantic 10 Dub Mist Ethereal získate vynikajúcu kombináciu estetického zážitku a praktickej funkčnosti, ktorá premení každý priestor na útulné a štýlové domáce prostredie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.785 kg |
| EAN: | 4042456915800 |
| Hrúbka celkom: | 10 mm |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | HDF doska s technológiou MO.RE! |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Atlantic 10 |
| Názov dekoru: | Dub Mist Ethereal |
| Číslo dekoru: | K668 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 30 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | 8206 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/33 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
