Atlantic 10 Dub Rope Ethereal K669 ET 10 mm AC5/33 4V 1clic2go pure+
Kód: 9930816
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina Atlantic 10 Dub Rope Ethereal K669 ET 10 mm AC5/33 4V 1clic2go pure+ je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú kombináciu elegancie a trvanlivosti. S hrúbkou 10 mm a triedou zaťaženia AC5/33 je navrhnutá tak, aby odolala každodennému opotrebovaniu, či už v domácnostiach, alebo komerčných priestoroch. Inovatívny systém 1clic2go pure+ zabezpečuje jednoduchú a rýchlu montáž, čo znamená, že si môžete užiť novú podlahu bez zložitých procesov. Prírodný vzhľad dubového dreva v originálnej farbe Rope Ethereal dodáva priestoru teplý a útulný pocit, zatiaľ čo špeciálna úprava povrchu chráni pred poškrabaním a poškodením. S štyri strany vyfrézovaným dizajnom ponúka tento produkt vizuálny efekt opracovaného dreva, čo prispieva k jeho nadčasovému štýlu. Atlantic 10 nie je len esteticky príjemná podlahovina, ale aj praktická voľba pre moderné bývanie, kde sa hodnotí kvalita a dizajn.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.785 kg |
| EAN: | 4042456915817 |
| Hrúbka celkom: | 10 mm |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Trieda oderu: | AC5 |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | HDF doska s technológiou MO.RE! |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Atlantic 10 |
| Názov dekoru: | Dub Rope Ethereal |
| Číslo dekoru: | K669 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 30 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | L121 |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Trieda oderu a záťaže: | AC5 - 23/33 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
