Atlantic 8 Bridlica Silverado K387 OS 8 mm AC4/32 4V 1clic2go pure+
Kód: 9930817
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina Atlantic 8 Bridlica Silverado K387 v hrúbke 8 mm predstavuje ideálne riešenie pre moderné interiéry, v ktorých spojíte eleganciu s praktickosťou. S triedou odolnosti AC4/32 je táto podlaha navrhnutá tak, aby vydržala každodenné zaťaženie, čo z nej robí perfektný doplnok do obytných aj komerčných priestorov. 4V spáry zaisťujú prirodzený vzhľad a presné prepojenie dosiek, čím podnecuje atmosféru luxusu a elegancie vo vašom domove. S inovatívnym systémom 1clic2go pure+ je inštalácia rýchla a jednoduchá, bez potreby profesionálnej pomoci. Vaše podlahy tak môžu získať novo obnovený vzhľad za minimálny čas a námahu!Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.411 kg |
| EAN: | 4042456001459 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 638 x 330 mm |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | HDF doska s technológiou MO.RE! |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Atlantic 8 |
| Názov dekoru: | Bridlica Silverado |
| Číslo dekoru: | K387 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | L061 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
