Atlantic 8 Dub Antique Volcano K461 NL 8 mm AC4/32 4V 1clic2go pure+
Kód: 9930579
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlaha Atlantic 8 Dub Antique Volcano K461 NL s hrúbkou 8 mm je navrhnutá tak, aby spojila eleganciu so skvelou funkčnosťou. S triedou odolnosti AC4/32 vydrží vysoké zaťaženie a je ideálnou voľbou pre rušné domácnosti či komerčné priestory. Vďaka inovačnému systému zámkového spoja 1clic2go pure+ je jej inštalácia rýchla a bezproblémová, čo ušetrí váš čas aj úsilie. Špeciálna povrchová úprava zaisťuje odolnosť voči poškriabaniu a jednoduchú údržbu, čím vám poskytuje bezstarostný komfort v každodennom živote. V kombinácii s elegantným vzhľadom starého dubu dodáva táto podlaha každej miestnosti nádych luxusu a tepla.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.345 kg |
| EAN: | 4042456139312 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | HDF doska s technológiou MO.RE! |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Atlantic 8 |
| Názov dekoru: | Dub Antique Volcano |
| Číslo dekoru: | K461 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 52 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | L122 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
