Atlantic 8 Dub Biscotti K453 HO 8 mm AC4/32 4V 1clic2go pure+
Kód: 9930578
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Laminátová podlaha Atlantic 8 Dub Biscotti K453 HO s hrúbkou 8 mm je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu estetiky a funkčnosti. S triedou oplývajúcou odolnosťou AC4/32 zabezpečuje dlhú životnosť a vynikajúcu ochranu pred poškodením, čím je perfektne pripravená na každodenné výzvy moderného domácnosti. Technológia 1clic2go pure+ zaručuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu bez potreby špecializovaných nástrojov, čo vám umožní užívať si novú podlahu bez zbytočných komplikácií. Prírodný vzhľad dubu Biscotti dodáva interiéru teplý a elegantný nádych, pričom 4V fazetka po okrajoch podlahy ešte viac umocňuje jej vizuálnu príťažlivosť. Zvoľte Atlantic 8 a preneste do svojho domova pohodlie a štýl, ktoré si zaslúžite.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.345 kg |
| EAN: | 4042456139305 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | HDF doska s technológiou MO.RE! |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Atlantic 8 |
| Názov dekoru: | Dub Biscotti |
| Číslo dekoru: | K453 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 52 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | 9807 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
