Atlantic 8 Dub Caramel Pistachio K627 MW 8 mm AC4/32 4V 1clic2go pure+
Kód: 9930595
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina Atlantic 8 Dub Caramel Pistachio je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie estetiky a funkčnosti. S hrúbkou 8 mm a klasifikáciou AC4/32 je táto laminátová podlaha navrhnutá tak, aby odolala každodennému opotrebovaniu a zachovala si svoju krásu po dlhé roky. Technológia 1clic2go pure+ umožňuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez potreby profesionálnych služieb, čo šetrí čas aj náklady. Systém štyroch strán s mikrofázou pridáva na realistickom vzhľade, pričom presný dizajn dubového dreva v odtieni karamelového pistácia dodáva vášmu interiéru prirodzený a hrejivý nádych. Táto podlaha je nielen skvelou voľbou pre obývacej izby či kancelárie, ale je tiež výnimočne jednoduchá na údržbu, čo znamená, že si môžete užívať krásu svojho domova bez zbytočného stresu. Vstúpte do sveta kvalitného a štýlového bývania s Atlantic 8 Dub Caramel Pistachio.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.345 kg |
| EAN: | 4042456139350 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Atlantic 8 |
| Názov dekoru: | Dub Caramel Pistachio |
| Číslo dekoru: | K627 |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 52 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | 8836 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
