Atlantic 8 Dub Cotton Greenvale K640 MW 8 mm AC4/32 4V 1clic2go pure+
Kód: 9930818
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina Atlantic 8 Dub Cotton Greenvale K640 MW s hrúbkou 8 mm a triedou 32/AC4 prináša do vášho interiéru dokonalú kombináciu estetiky a trvácnosti. Jej elegantný dizajn, inšpirovaný prírodným dubovým drevom, dodáva miestnosti teplo a útulnosť, zatiaľ čo technológia 1clic2go pure+ zabezpečuje rýchlu a jednoduchú montáž bez potreby lepidiel či komplikovaných nástrojov. Tento laminát vyznačuje vysokou odolnosťou voči opotrebeniu, čím si zachová svoj krásny vzhľad aj pri častom chodení alebo používaní v domácnosti s deťmi a domácimi zvieratami. Vďaka špeciálnemu povrchu a štyrom fasetám je podlaha nielen vizuálne atraktívna, ale aj praktická, pretože sa ľahko udržuje a čistí. Pre váš domov, kde sa stretáva štýl s funkčnosťou, je Atlantic 8 dokonalou voľbou, ktorá splní vaše očakávania.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.345 kg |
| EAN: | 4042456139374 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | HDF doska s technológiou MO.RE! |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Atlantic 8 |
| Názov dekoru: | Dub Cotton Greenvale |
| Číslo dekoru: | K640 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 52 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | 9701 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj: | 1clic2go pure+ |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Podlahové chladenie: | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
