Basic 200 Dub Horizont prírodný, jemne matná štruktúra 7 mm AC3/31 M4V 1-lamela Safe-Lock PRO 1594001
Kód: P9610
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte krásu a funkčnosť laminátovej podlahy Basic 200 Dub Horizont prírodný, ktorá prinesie vášmu interiéru nádych prírodného dreva v kombinácii s modernou eleganciou. Jemne matná štruktúra povrchu zaručuje autentický vzhľad, zatiaľ čo hrúbka 7 mm ponúka ideálnu rovnováhu medzi odolnosťou a komfortom. Trieda záťaže AC3/31 je navrhnutá tak, aby zvládla každodenné výzvy v obytných priestoroch, pričom systém Safe-Lock PRO zaisťuje jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. S touto 1-lamelovou podlahou s detailným M4V drážkovaním si môžete byť istí, že váš domov získa sofistikovaný charakter a trvanlivosť, ktorú oceníte po dlhé roky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.276 kg |
| EAN: | 050000005792 |
| Hrúbka celkom: | 7 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Hnedo-Žltá |
| Trieda oderu: | AC3 |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Basic 200 |
| Názov dekoru: | Dub Horizont prírodný |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 11 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,043 |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D013 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | Impregnácia hrán proti napučaniu |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC3 - 23/31 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
