Basic 200 Dub šedý svetlý, jemne matná štruktúra 7 mm AC3/31 M4V 1-lamela Safe-Lock PRO 1594000
Kód: P9609
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Predstavujeme vám podlahu Basic 200 Dub šedý svetlý, ktorá kombinuje elegantný dizajn s praktickými vlastnosťami. Jemne matná štruktúra tejto 1-lamelovej podlahy vytvára prirodzený a sofistikovaný vzhľad, ktorý sa ľahko hodí do akéhokoľvek interiéru. S hrúbkou 7 mm a klasifikáciou AC3/31 je ideálna pre domáce použitie, pričom poskytuje odolnosť voči každodennému opotrebeniu. Inovatívny systém Safe-Lock PRO zabezpečuje jednoduchú a pevne uzamknutú inštaláciu, ktorá šetrí čas a úsilie. Táto podlaha je perfektnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivú a esteticky príťažlivú podlahu, ktorá podčiarkne štýl vášho domova.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.276 kg |
| EAN: | 050000005791 |
| Hrúbka celkom: | 7 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedá |
| Trieda oderu: | AC3 |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Basic 200 |
| Názov dekoru: | Dub šedý svetlý |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 11 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,043 |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D024 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | Impregnácia hrán proti napučaniu |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC3 - 23/31 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
