Basic 200 Dub urezané drevo biely, jemne matná štruktúra 7 mm AC3/31 2-lamela Safe-Lock PRO 1593573
Kód: P9611
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte krásu a praktickosť podlahy Basic 200 Dub urezané drevo biely s jemne matnou štruktúrou, ktorá prinesie do vášho domova eleganciu a moderný vzhľad. S hrúbkou 7 mm a odolnosťou AC3/31 je táto podlaha ideálna pre obytné priestory s bežnou záťažou, kde poskytuje spoľahlivú ochranu proti opotrebeniu a poškriabaniu. Dvojlamelová konštrukcia dodáva miestnosti dynamiku a hlbokú textúru, zatiaľ čo inovatívny systém Safe-Lock PRO zabezpečuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez potreby lepidla. Doprajte si komfort a štýl s podlahou, ktorá kombinuje estetiku s funkčnosťou a vytvára príjemnú atmosféru v každej miestnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.01 kg |
| EAN: | 050000005765 |
| Hrúbka celkom: | 7 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Šedo-Biela |
| Trieda oderu: | AC3 |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Jemne matná štruktúra |
| Vzor: | 2-lamela |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Basic 200 |
| Názov dekoru: | Dub urezané drevo biely |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 12 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,043 |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub D023 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | Impregnácia hrán proti napučaniu |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC3 - 23/31 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
