Basic 200 Vlašský orech, štruktúra dreva 7 mm AC3/31 1-lamela Safe-Lock PRO 1426419
Kód: P9598
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte eleganciu a trvácnosť s laminátovou podlahou Basic 200 Vlašský orech, ktorá kombinuje vynikajúcu vizuálnu stránku s praktickými vlastnosťami. S hrúbkou 7 mm a triedou AC3/31 poskytuje táto 1-lamelová podlaha ideálnu rovnováhu medzi pevným dojmom a komfortom, čím skvele odoláva každodennému opotrebeniu. Unikátna technológia spojenia Safe-Lock PRO zabezpečuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu, bez potreby lepidla, takže svoju novú podlahu môžete mať hotovú za veľmi krátky čas. Vlastnosti drevenej štruktúry vlašského orecha dodávajú interiéru teplý a útulný nádych, čím premenia každú miestnosť na miesto plné pohody a štýlu. Bez ohľadu na to, či zariaďujete obývaciu izbu, kuchyňu alebo pracovňu, táto podlaha sa výborne hodí do akéhokoľvek prostredia a s jej údržbou nebudete mať žiadne starosti. Zvoľte Basic 200 Vlašský orech a užite si krásu prírodného dreva s modernými výhodami laminátovej technológie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.01 kg |
| EAN: | 050000003164 |
| Hrúbka celkom: | 7 mm |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Farba: | Hnedá |
| Trieda oderu: | AC3 |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Štruktúra povrchu: | Štruktúra dreva |
| Vzor: | 1-lamela |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | Overlay |
| Dekor/drevina: | Orech |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | Basic 200 |
| Názov dekoru: | Orech vlašský |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 12 |
| Balení na palete: | 40 |
| Garancia pre domácnosti: | 15 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,043 |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | Orech vlašský D001 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | Impregnácia hrán proti napučaniu |
| Spoj: | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže: | AC3 - 23/31 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
