EGGER 7/31 Classic Dub 403667 D 7 mm AC3/31 4V 1-lamela CLIC it!
Kód: 9930252
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlaha EGGER 7/31 Classic Dub 403667 ponúka ideálnu kombináciu kvality a estetiky, ktorá obohatí vašu domácnosť alebo kanceláriu. S hrúbkou 7 mm a odolnosťou triedy AC3/31 je táto laminátová podlaha navrhnutá tak, aby vydržala každodenné používanie, pričom jej špeciálny štruktúrovaný povrch poskytuje autentický pocit prírodného duba. Výhoda jednovrstvovej lamely CLIC it! zabezpečuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu bez potreby lepidiel, čo výrazne šetrí čas a námahu pri renovácii. S štyrmi stranami s fazetou sa môžete tešiť na elegantný vzhľad a prirodzené rozdelenie plochy, čo miestnosť opticky zjemňuje. Dajte svojej podlahe špeciálny nádych s podlahou, ktorá nielenže skvele vyzerá, ale je aj praktická a funkčná.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16.386 kg |
| EAN: | 9007022403650 |
| Nekonečný dekor: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 7 mm |
| Formát: | 1292 x 193 mm |
| Trieda oderu: | AC3 |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Deepskin |
| Vzor: | 1-lamela |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF swell barrier+ |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | 7/31 Classic |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Garancia pre domácnosti: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,06 |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | L515 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Spoj: | CLIC it! |
| Trieda oderu a záťaže: | AC3 - 23/31 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
