EGGER 7/31 Classic Dub 403698 D 7 mm AC3/31 4V 1-lamela CLIC it!
Kód: 9930253
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlaha EGGER 7/31 Classic Dub 403698 v hrúbke 7 mm je ideálnym riešením pre tých, ktorí túžia po estetike prírodného dreva bez náročnej údržby. S triedou opotrebenia AC3/31 a špeciálnym 4V profilom ponúka nielen atraktívny vzhľad, ale aj vysokú odolnosť voči každodennému opotrebovaniu, čo zaručuje dlhú životnosť podlahy. Systém montáže CLIC it! umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu, takže si svoj nový domov môžete užívať už za krátky čas. Navyše, prirodzený vzhľad duba vniesie do vašich priestorov teplo a útulnosť, čo oceníte najmä v rodinnej atmosfére.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16.386 kg |
| EAN: | 9007022403681 |
| Nekonečný dekor: | NIE |
| Hrúbka celkom: | 7 mm |
| Formát: | 1292 x 193 mm |
| Trieda oderu: | AC3 |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Deepskin |
| Vzor: | 1-lamela |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF swell barrier+ |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | 7/31 Classic |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Garancia pre domácnosti: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,06 |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | L551 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Spoj: | CLIC it! |
| Trieda oderu a záťaže: | AC3 - 23/31 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
