EGGER 7/31 Classic Dub 403728 O 7 mm AC3/31 4V 1-lamela CLIC it!
Kód: 9930254
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Zvoľte si podlahu, ktorá spojuje eleganciu a odolnosť – EGGER 7/31 Classic Dub 403728. S hrúbkou 7 mm a triedou odolnosti AC3/31 sa môžete spoľahnúť na jej dlhú životnosť aj v domácnostiach s vysokou intenzitou pohybu. Innovatívny systém CLIC it! zaručuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu, vďaka čomu si môžete užívať novú podlahu v priebehu niekoľkých hodín. S vierohodným dizajnom, ktorý napodobňuje prírodný dub, prinesie táto podlaha do vášho interiéru teplo a štýl. Množstvo lamiel s 4V faulom dodáva každej miestnosti jedinečný vzhľad, pričom zachováva vysoký štandard kvality, na ktorý sa môžete spoľahnúť. EGGER 7/31 Classic je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu estetiky a praktičnosti v jednom výrobcovi.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16.386 kg |
| EAN: | 9007022403711 |
| Nekonečný dekor: | EO |
| Hrúbka celkom: | 7 mm |
| Formát: | 1292 x 193 mm |
| Trieda oderu: | AC3 |
| Trieda záťaže: | 23/31 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Omnipore |
| Vzor: | 1-lamela |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF swell barrier+ |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | 7/31 Classic |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Garancia pre domácnosti: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,06 |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | L461 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Spoj: | CLIC it! |
| Trieda oderu a záťaže: | AC3 - 23/31 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
