EGGER 8/32 Large Aqua Dub Victoria prírodný EL1009 N 8 mm AC4/32 4V 1-lamela CLIC it! (Art. 566478)
Kód: 9930391
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina EGGER 8/32 Large Aqua Dub Victoria prírodný EL1009 N 8 mm AC4/32 4V 1-lamela CLIC it! je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú kombináciu elegance a funkčnosti. S tloušťkou 8 mm a odolnosťou AC4/32, táto podlaha zaručuje výnimočnú trvanlivosť, pričom jej špeciálny povrch odoláva vode, čím je vhodná aj do miestností s vyššou vlhkosťou, ako sú kuchyne a kúpeľne. Elegantný dizajn dreva Victoria dodáva každému interiéru prírodný nádych, zatiaľ čo systém CLIC it! zabezpečuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu bez potreby lepidla. Vďaka detailnému spracovaniu a jemným fazetám (4V) vytvára podlaha dojem realistického dreva, čím zaručuje útulnosť vo vašom domove. Zvoľte si EGGER a zažite harmóniu štýlu a funkčnosti s dlhou životnosťou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.996 kg |
| EAN: | 9007022566478 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1292 x 246 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Natural Pore |
| Vzor: | 1-lamela |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF Quell-Stopp plus |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 28 °C) |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max.: | Bez podlahového kúrenia: anhydritový poter max. 0,5 CM %, cementový poter max. 2,0 CM %. S podlahovým kúrením: anhydritový poter max. 0,3 CM %, cementový poter max. 1,8 CM %. |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | relatívna vlhkosť vzduchu medzi 40% a 70% |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Laminátová podlaha |
| Kolekcia: | 8/32 Large Aqua CLIC it! |
| Názov dekoru: | Dub Victoria prírodný |
| Číslo dekoru: | EL1009 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 8 |
| Balení na palete: | 45 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,07 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka |
| Dekor originál soklovej lišty: | L612 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Inštalácia bez dilatácií medzi miestnosťami: | Je možné inštalovať bez dilatácií medzi miestnosťami s podobnými klimatickými podmienkami. |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj: | Aqua CLIC it! |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 10 x 10 m (100 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 8-10 mm (1,5 mm obvodová dilatačná škára na meter podlahovej plochy - napr.: dĺžka miestnosti 10 m = 15 mm vzdialenosť od oboch stien) |
| Trieda oderu a záťaže: | AC4 - 23/32 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
