EGGER Comfort 10/32 Kingsize Melara EPC034 M 10 mm trieda 32 4V špeciálny vzor CLIC It! (Art. 355058)
Kód: 9930885
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Korkové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.374 kg |
| EAN: | 9007022355041 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 10 mm |
| Formát: | 1292 x 327 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Mineral |
| Vzor: | Špeciálny vzor |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | iné |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Nosič: | Drevovláknitá doska HDF swell barrier+ |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (okrem parozábrany ďalšia podložka nie je potrebná, ani vhodná) |
| Typ výrobku: | Korková podlaha s HDF nosnou doskou |
| Kolekcia: | 10/32 Kingsize |
| Názov dekoru: | Melara |
| Číslo dekoru: | EPC034 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka hr. 0,9 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,09 |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka (V komerčných priestoroch je potrebné podlahu zlepiť lepidlom PVAC - D3. Lepidlo sa nanáša na pero - na čelnej aj na pozdĺžnej strane panelov.) |
| Dekor originál soklovej lišty: | L552 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Spoj: | CLIC it! |
| Typ nášľapnej vrstvy: | Elastická korková vrchná vrstva 1,2 mm, potlačená dekorom v HD digitálnej kvalite a chránená vrstvou proti UV žiareniu |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
