EGGER HOME GreenTec Large Dub Timbara EHD022 D 7,5 mm trieda 33 4V 1-lamela CLIC It! (Art. 339133)
Kód: 9930247
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte harmonickú rovnováhu štýlu a funkčnosti s podlahou EGGER HOME GreenTec Large Dub Timbara. S hrúbkou 7,5 mm a triedou zaťaženia 33, táto podlaha je ideálnym riešením pre intenzívne využívané priestory, kde sa stretáva rodinný život s moderným dizajnom. Inovatívny systém CLIC It! zabezpečuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu, čo vám ušetrí čas a námahu, zatiaľ čo elegantný 4V profil dodáva vašej podlahe dokonalý vzhľad s prirodzenými prechodmi medzi lamelami. Jej jedinečný dekor dubu Timbara nie len obohatí váš interiér, ale tiež zabezpečuje vysokú odolnosť voči poškriabaniu a znečisteniu, čo oceníte pri bežnom používaní. S podlahou EGGER HOME GreenTec prichádzate do kontaktu nielen s kvalitným materiálom, ale aj s prírodným vzhľadom, ktorý navodí útulnú atmosféru vo vašej domácnosti. A keďže je vyrobená s ohľadom na životné prostredie, môžete si byť istí, že ste urobili krok správnym smerom nielen pre svoj domov, ale aj pre našu planétu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.013 kg |
| EAN: | 9007022339126 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 7,5 mm |
| Formát: | 1292 x 246 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Deepskin |
| Vzor: | 1-lamela |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Termoplastický polypropylén |
| Nosič: | Kompozitná drevovláknitá doska "GreenTec Boad" so zvýšenou odolnosťou proti napučaniu (hrúbkový podiel dreva cca 90 %, hustota cca 960 kg/m3, napučavosť do 5 %) |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 28 °C) |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max.: | Bez podlahového kúrenia: anhydritový poter max. 0,5 CM %, cementový poter max. 2,0 CM %. S podlahovým kúrením: anhydritový poter max. 0,3 CM %, cementový poter max. 1,8 CM %. |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | relatívna vlhkosť vzduchu medzi 40% a 70% |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (okrem parozábrany ďalšia podložka nie je potrebná, ani vhodná) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | GreenTec 7,5/33 Large |
| Názov dekoru: | Dub Timbara |
| Číslo dekoru: | EHD022 |
| Nosič - materiál: | Kompozitná doska |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka hr. 0,9 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 8 |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,05 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie (len lepidlom odporúčaným výrobcom podlahy) |
| Dekor originál soklovej lišty: | L558 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (72 hodín podľa testu NALFA) |
| Spoj: | CLIC it! |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 225 m2 = 15x15 m plávajúcim spôsobom v jednej miestnosti (montáž bez dilatácií medzi miestnosťami je možná pri celoplošnom nalepení, pričom musia byť dodržané len stavebné dilatácie) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 8-10 mm (1,5 mm obvodová dilatačná škára na meter podlahovej plochy - napr.: dĺžka miestnosti 10 m = 15 mm vzdialenosť od oboch stien) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
