EGGER HOME GreenTec Large Dub Timbara hnedý EHD023 D 7,5 mm trieda 33 4V 1-lamela CLIC It! (Art. 339102)
Kód: 9930215
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Dlažba EGGER HOME GreenTec Large Dub Timbara v hnedom odtieni je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú spojenie estetiky a funkčnosti. S hrúbkou 7,5 mm a triedou 33 je navrhnutá tak, aby odolala každodennému opotrebovaniu, pričom si zachováva svoj elegantný vzhľad. Technológia 4V a systém CLIC It! zabezpečujú jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez potrebe lepidla, čo šetrí čas a námahu. S touto podlahou si môžete byť istí, že váš domov získa nielen štýlový, ale aj praktický charakter, pričom prírodný vzhľad dubu vytvára príjemnú atmosféru v každej miestnosti. Obohatíte tak svoj interiér a zároveň zabezpečíte aj dlhodobú životnosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompozitné podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.013 kg |
| EAN: | 9007022339096 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 7,5 mm |
| Formát: | 1292 x 246 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Trieda záťaže: | 23/33 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Deepskin |
| Vzor: | 1-lamela |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Termoplastický polypropylén |
| Nosič: | Kompozitná drevovláknitá doska "GreenTec Boad" so zvýšenou odolnosťou proti napučaniu (hrúbkový podiel dreva cca 90 %, hustota cca 960 kg/m3, napučavosť do 5 %) |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 28 °C) |
| Nerovnosť podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max.: | Bez podlahového kúrenia: anhydritový poter max. 0,5 CM %, cementový poter max. 2,0 CM %. S podlahovým kúrením: anhydritový poter max. 0,3 CM %, cementový poter max. 1,8 CM %. |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí: | relatívna vlhkosť vzduchu medzi 40% a 70% |
| Odporúčaná podložka: | Parozábrana (okrem parozábrany ďalšia podložka nie je potrebná, ani vhodná) |
| Typ výrobku: | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Kolekcia: | GreenTec 7,5/33 Large |
| Názov dekoru: | Dub Timbara hnedý |
| Číslo dekoru: | EHD023 |
| Nosič - materiál: | Kompozitná doska |
| Protiťah, podkladová vrstva: | Korková podložka hr. 0,9 mm |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Ks v balení: | 8 |
| Balení na palete: | 42 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 5 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,05 |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Montáž: | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie (len lepidlom odporúčaným výrobcom podlahy) |
| Dekor originál soklovej lišty: | L509 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | ÁNO (72 hodín podľa testu NALFA) |
| Spoj: | CLIC it! |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore: | 225 m2 = 15x15 m plávajúcim spôsobom v jednej miestnosti (montáž bez dilatácií medzi miestnosťami je možná pri celoplošnom nalepení, pričom musia byť dodržané len stavebné dilatácie) |
| Min. dilatácie po obvode (mm): | 8-10 mm (1,5 mm obvodová dilatačná škára na meter podlahovej plochy - napr.: dĺžka miestnosti 10 m = 15 mm vzdialenosť od oboch stien) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
