EGGER PRO 8/32 Classic Agát Moor EPL110 N 8 mm AC4/32 4V 1-lamela Clic it! (Art. )
Kód: 9930728
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte jedinečnosť podlahy EGGER PRO 8/32 Classic Agát Moor EPL110 N, ktorá kombinuje výnimočný dizajn s praktickosťou na každý deň. S hrúbkou iba 8 mm a klasickým vzhľadom agátu, táto podlaha ponúka vysokú odolnosť s triedou AC4/32, ktorá je ideálna pre domácnosti aj komerčné priestory. Inovatívny Clic it! systém uľahčuje rýchlu a bezproblémovú inštaláciu, takže váš nový priestor môže byť hotový rýchlejšie, než si myslíte. Exkluzívny 4V fazetový dizajn nielenže zvýrazňuje prirodzenú krásu dreva, ale aj opticky zväčšuje priestor, čím dodáva vášmu interiéru elegantný a vzdušný pocit. S EGGER PRO 8/32 si môžete byť istí, že vaša podlaha bude odolná voči opotrebovaniu a ľahko udržiavateľná, pričom dodá vášmu domovu nadčasový štýl a pohodlie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laminátové podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.082 kg |
| EAN: | 9007022366931 |
| Hrúbka celkom: | 8 mm |
| Formát: | 1292 x 193 mm |
| Trieda oderu: | AC4 |
| Trieda záťaže: | 23/32 |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Natural Pore |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Dekor/drevina: | Agát |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | podložky EGGER Silenzio |
| Názov dekoru: | Agát Moor |
| Číslo dekoru: | EPL110 |
| Nosič - materiál: | HDF |
| Ks v balení: | 8 |
| Garancia pre domácnosti: | 20 rokov |
| Antistatická úprava: | ÁNO |
| Antibakteriálna úprava: | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty: | L223 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom: | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti: | NIE |
| Spoj: | CLIC it! |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
