Engineered Wood Flooring Classic 3025 Character, Dub Chianti prírodný matný lak široká lamela 1L M4V 1748900 2200x185x13 mm
Kód: P475905
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Užite si dokonalú harmóniu elegance a funkčnosti s podlahou Engineered Wood Flooring Classic 3025 Character v odtieni Dub Chianti. S rozmermi 2200 x 185 x 13 mm predstavuje široká lamela ideálnu voľbu pre ryhlné začlenenie do akéhokoľvek prostredia, pričom jej matný lak dodáva miestnosti nadčasový vzhľad bez zbytočne lesklého efektu. Tento prírodný vzhľad nie lenže vnesie do vášho domova atmosféru tepla a útulnosti, ale aj zabezpečí vysokú odolnosť proti opotrebovaniu a poškriabaniu, čím si zachová svoj šarm na dlhé roky. Vďaka inovatívnej technológii M4V, ktorá umožňuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu, si môžete vychutnať transformáciu svojho priestoru bez zbytočných komplikácií.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26.154 kg |
| EAN: | 4014809270201 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Character |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Podložky Parador Akustik-Protect |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3025 |
| Názov dekoru: | Dub Chianti |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,087 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
