Engineered Wood Flooring Classic 3025 Character, Dub Chianti prírodný natural oil plus kartáčovaná štrúktúra široká lamela 1L M4V 1748902 2200x185x13 mm
Kód: P475906
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Dub Chianti z kolekcie Engineered Wood Flooring Classic 3025 ponúka jedinečný štýl a kvalitu, ktorá pozdvihne každú miestnosť vo vašej domácnosti. S širokými lamelami s rozmermi 2200 x 185 x 13 mm a kartáčovanou štruktúrou, táto podlaha nielenže vyzerá elegantne, ale je aj veľmi odolná voči opotrebeniu, čím sa stáva ideálnym riešením pre všetky typy interiérov. Prírodný olej, ktorým je podlaha ošetrená, zabezpečuje nielen hlboký a bohatý vzhľad, ale aj jednoduchú údržbu a dlhú životnosť. Vďaka technológii M4V (meranie na 4 strany) sú lamely precízne spracované, čo umožňuje jednoduchú montáž a zaisťuje perfektné spojenie. Podlaha Dub Chianti je navrhnutá tak, aby ladila so širokým spektrom dekorov a štýlov, čím sa stáva univerzálnym riešením pre moderné aj tradičné interiéry. Užite si spojenie estetiky a funkčnosti s povrchom, ktorý vydrží a poskytne vašim priestorom teplo a eleganciu bez ohľadu na ročné obdobie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26.154 kg |
| EAN: | 4014809270249 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Character |
| Povrchová úprava: | Olej plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Podložky Parador Akustik-Protect |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3025 |
| Názov dekoru: | Dub Chianti |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,087 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
