Engineered Wood Flooring Classic 3025 Dub naturaloil plus kartáčovaná štruktúra 1-lamela široká 4V 1744851 2200x185x13 mm
Kód: P475850
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Engineered Wood Flooring Classic 3025 v prírodnom dubovom odtieni s kartáčovanou štruktúrou ponúka dokonalú harmonizáciu estetiky a funkčnosti. S šírkou 185 mm a dĺžkou 2200 mm sa ideálne hodí do rôznych priestorov, pričom široké lamely opticky zväčšujú interiér a dodávajú mu elegantný vzhľad. Drevený povrch ošetrený olejom poskytuje prirodzenú ochranu, zatiaľ čo jeho kartáčovaná textúra zaručuje príjemný pocit pri chôdzi a vysokú odolnosť voči opotrebeniu. S 4V fazetou vďaka plynulému prechodu medzi jednotlivými lamelami sa vytvára harmonický vzhľad, ktorý obohacuje každú miestnosť a robí z nej skutočný domov. Nezabudnite, že kvalitné drevo je investíciou do trvalej krásy a pohodlia, ktoré osloví aj tých najnáročnejších zákazníkov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26.154 kg |
| EAN: | 050000009499 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Povrchová úprava: | Olej plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3025 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
