Engineered Wood Flooring Classic 3025 Living Dub matný lak 1-lamela široká M4V 1744848 1170x120x13 mm
Kód: P475854
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Engineered Wood Flooring Classic 3025 Living Dub matný lak je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú elegantný a odolný podlahový materiál do svojho domova. S rozmermi 1170 x 120 x 13 mm a praktickým systémom M4V na zámkové spojenie, tento široký jednolamelový parket umožňuje rýchlu a bezproblémovú montáž bez potreby kladenia lepidla. Matný povrch s elegantným vzhľadom duba dodáva miestnostiam útulnosť a opticky ich zväčšuje, zatiaľ čo ochranná vrstva laku zabezpečuje dlhodobú odolnosť voči poškriabaniu a opotrebovaniu. Tento podlahový systém perfektne kombinuje kvalitné materiály s moderným designom, čo z neho robí skvelú investíciu do vášho interiéru, ktorá si zachová svoju krásu po dlhé roky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 11.559 kg |
| EAN: | 050000009503 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 1170 x 120 mm |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Living |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3025 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
