Engineered Wood Flooring Classic 3025 Living Plus Dub Cortese biely, matný biely lak 1-lamela široká M4V 1748879 1170x120x13 mm
Kód: P475880
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte kombináciu elegancie a funkčnosti s podlahou Engineered Wood Flooring Classic 3025 Living Plus v nádhernom bielom odtieni Dub Cortese. S rozmermi 1170 x 120 x 13 mm a širokou lamelou získate nielen vynikajúcu stabilitu, ale aj moderný vzhľad, ktorý dokonale oživí vašu domácnosť. Matný biely lak poskytuje efektívnu ochranu proti opotrebeniu a zanecháva pocit prírodného dreva, zatiaľ čo unikátny zámkový systém M4V zabezpečuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu bez potreby lepidla. Týmto spôsobom si môžete užívať krásu a praktickosť kvalitnej podlahy, ktorá je precízne navrhnutá pre každodenné použitie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 11.525 kg |
| EAN: | 4014809269908 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 1170 x 120 mm |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Living Plus |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Living Plus |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Lak biely matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3025 |
| Názov dekoru: | Dub Cortese biely |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 12 |
| Balení na palete: | 30 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E007 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
