Engineered Wood Flooring Classic 3025 Living Plus Dub Cortese prírodný 1-lamela široká M4V 1748881 1170x120x13 mm
Kód: P475879
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Engineered Wood Flooring Classic 3025 Living Plus Dub Cortese je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie elegancie a funkčnosti. S jeho rozmermi 1170x120x13 mm a špeciálnym 1-lamelovým dizajnom môžete vytvoriť harmonický vzhľad vo svojich interiéroch, pričom široká lamela zabezpečuje maximálnu stabilitu a odolnosť. Materiál s prírodným dubovým povrchom dodáva miestnosti teplo a útulnosť, zatiaľ čo moderný M4V zámkový systém zaručuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez potreby lepidla, čo oceníte najmä pri rekonštrukciách. Tento podlahový systém nie je len esteticky príťažlivý, ale aj veľmi praktický, nakoľko je odolný voči dennému opotrebovaniu a ľahko sa udržiava, čo z neho robí dlhodobú investíciu do vášho bývania.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 11.525 kg |
| EAN: | 4014809269922 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 1170 x 120 mm |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Living Plus |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Living Plus |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3025 |
| Názov dekoru: | Dub Cortese prírodný |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 12 |
| Balení na palete: | 30 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
