Engineered Wood Flooring Classic 3025 Oversize plank Rustikal Dub olej plus soft štruktúra široká lamela M4V 1744846 2380x233x13 mm
Kód: P475853
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Užite si jedinečný vzhľad a príjemný pocit z používania podlahy Engineered Wood Flooring Classic 3025. S rozmermi 2380x233x13 mm a elegantným rustikálnym dubovým povrchom táto široká lamela pridáva do vášho interiéru nádych prírodného šarmu a tepla. Inovatívna olejová úprava s jemnou soft štruktúrou zaručuje nielen estetický dojem, ale aj odolnosť voči opotrebeniu, čím sa stáva ideálnou voľbou pre priestory s vysokou prechodnosťou. Systém M4V navyše zabezpečuje jednoduchú a rýchlu montáž bez komplikácií, čím šetrí váš čas a námahu. Zamilujte si praktickosť, krásu a kvalitu, ktorú táto podlaha prináša do vášho domova či kancelárie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.328 kg |
| EAN: | 050000009502 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2380 x 233 mm |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Soft štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Povrchová úprava: | Olej plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3025 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
