Engineered Wood Flooring Classic 3025 Rustikal, Dub Malbec svetlý bielený matný lak 3L 1748909 2200x185x13 mm
Kód: P475907
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte kúzlo podlahy Engineered Wood Flooring Classic 3025 v elegantnom rustikálnom štýle, ktorá ponúka kombináciu nadčasovej estetiky a moderných technológií. S použitím svetlého bieleného matného laku a jedinečného dubového dizajnu Malbec, táto podlaha nielen krásne vyzerá, ale aj zabezpečuje maximálnu odolnosť a dlhú životnosť. S rozmermi 2200x185x13 mm je ideálnou voľbou pre akýkoľvek interiér – či už hľadáte útulnosť do obývačky alebo štýlový dojem do kancelárie. Vďaka svojej variabilite a jednoduchej údržbe sa stane perfektnou základňou pre vašu domácnosť, pričom pôsobí prirodzene a harmonicky v kombinácii s akýmkoľvek nábytkom. Doprajte si luxusnú atmosféru a pohodlie, ktoré len kvalitná inžinierska podlaha dokáže poskytnúť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26.154 kg |
| EAN: | 4014809270362 |
| Protišmykový povrch: | DS/R9 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | bez drážky |
| Vzor: | 3-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Rustikal |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Podložky Parador Akustik-Protect |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3025 |
| Názov dekoru: | Dub Malbec |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,087 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E023 |
| Priznaná drážka: | bez drážky |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
