Engineered Wood Flooring Classic 3025 Rustikal Dub olej biely plus kartáčovaná št. 1-lamela široká M4V 1744853 2200x185x13 mm
Kód: P475860
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Engineered Wood Flooring Classic 3025 v rustikálnom dubovom prevedení s bielym olejom a kartáčovanou povrchovou úpravou okamžite zaujme každého, kto hľadá kombináciu elegancie a funkčnosti. S rozmermi 2200x185x13 mm a dizajnom v štýle 1-lamela široká, tento podlahový materiál ponúka jednoduchú inštaláciu pomocou M4V systému, čo zaručuje rýchle a bezproblémové zabezpečenie stability. Vysoká kvalita spracovania a odolnosť voči opotrebovaniu robia z tohto parketu ideálnu voľbu pre intenzívne využívané priestory, pričom jeho prírodný vzhľad vytvorí útulnú atmosféru vo vašej domácnosti. S bielym olejom nalievate do svojich interiérov sviežosť a svetlo, zatiaľ čo kartáčovaný povrch pridáva zmyslovú textúru, ktorú si zamilujete na prvý dotyk.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26.154 kg |
| EAN: | 050000009508 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Povrchová úprava: | Olej biely plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3025 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
