Engineered Wood Flooring Classic 3060 Living Plus, Dub 1752124 široká lamela M4V, 1752124, 2200x185x13 mm, Olej prírodný plus
Kód: P475912
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte krásu a funkčnosť podlahových lamiel Engineered Wood Flooring Classic 3060 Living Plus v elegantnej dubovej úprave. S rozmermi 2200x185x13 mm a širokou lamelou M4V, tento produkt ponúka dokonalú kombináciu estetiky a odolnosti, ktorá zaručuje dlhodobú životnosť. Povrch ošetrený prírodným olejom Plus nielenže zvýrazňuje prirodzenú štruktúru dreva, ale zároveň poskytuje ochranu pred každodennými škodami a znečistením, čo umožňuje jednoduchú údržbu. Vytvorte si domov, ktorý zafixuje pozornosť a dodá mu jedinečný charakter, zatiaľ čo si budete užívať pohodlie a teplo prírodného dreva.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 4014809293538 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Living Plus |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Living Plus |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Olej plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
