Engineered Wood Flooring Classic 3060 Natur, Dub olej plus široká lamela M4V, 1739903, 2200x185x13 mm
Kód: P475798
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Engineered Wood Flooring Classic 3060 Natur v nádhernom prevedení dubu olej plus s širšou lamelou M4V vyžaruje nadčasovú eleganciu a prirodzenú krásu, ktorá obohatí každý priestor vášho domova. S rozmermi 2200x185x13 mm ponúka široké lamely, ktoré vizuálne zväčšujú miestnosti a podčiarkujú pocit útulnosti. Použitie kvalitného inžinierskeho dreva zaručuje nielen vysokú odolnosť voči opotrebeniu, ale aj stabilitu, čo znamená, že vaša podlaha si zachová krásny vzhľad aj pri každodennej záťaži. Ošetrenie prírodným olejom navyše zabezpečuje jednoduchú údržbu a dlhodobú ochranu proti škvrnám a vlhkosti, takže sa môžete sústrediť na pohodlie a atmosféru vašich priestorov, a nie na ich údržbu. S Engineered Wood Flooring Classic 3060 Natur sa vaša podlaha stane skutočným centrom pozornosti, ktoré spojí moderný dizajn s funkčnosťou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 050000007587 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Natur |
| Povrchová úprava: | Olej plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
