Engineered Wood Flooring Classic 3060 Natur Dub extra matný lak professional široká lamela M4V 1744417 2200x185x13 mm
Kód: P475848
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte krásu a funkčnosť podlahy Engineered Wood Flooring Classic 3060 Natur Dub. S rozmermi 2200x185x13 mm a širokou lamelou M4V je táto podlaha ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú elegantný a trvácny povrch. Extra matný lak nielenže posilňuje prirodzenú krásu duba, ale zároveň zabezpečuje vysokú odolnosť voči opotrebeniu a poškriabaniu, čo je ideálne pre domácnosti s aktívnym životným štýlom. S touto podlahou získa každý interiér nadčasový vzhľad s moderným šarmom, zatiaľ čo jej inovatívna konštrukcia poskytuje výnimočnú stabilitu a minimálne pohyby vplyvom zmien teploty a vlhkosti. Široká lamela navyše umožňuje jednoduchú inštaláciu a dokonalé spojenie s ostatnými dielmi, čo urýchli proces pokládky a zaručí elegantný finiš. Vytvorte si domov s atmosférou pohodlia a luxusu pomocou podlahy, ktorá spojuje krásu prírodného duba s mimoriadnou praktičnosťou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 27.399 kg |
| EAN: | 050000009497 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Povrchová úprava: | Lak extra matný professional |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
