Engineered Wood Flooring Classic 3060 Natur Dub pieskový extra matný lak široká lamela M4V 1744433 2200x185x13 mm
Kód: P475849
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Engineered Wood Flooring Classic 3060 Natur Dub pieskový je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu elegancie a trvanlivosti. S rozmermi 2200x185x13 mm vám táto široká lamela poskytne dostatok priestoru a vizuálneho efektu, ktorý očarí každú miestnosť. Extra matný lak nielenže posilňuje prírodný vzhľad dubu, ale zároveň chráni povrch pred každodenným opotrebovaním, čím zabezpečuje dlhodobú krásu a jednoduchú údržbu. S technológiou M4V sa môžete tešiť na jednoduchú a rýchlu inštaláciu, ktorá je vhodná aj pre laikov. Každý pohľad na túto podlahu prinesie príjemný pocit tepla a harmónie, čím sa stane centrom vašej domácnosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 27.399 kg |
| EAN: | 050000009498 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Povrchová úprava: | Lak extra matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Dub sanded |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
