Engineered Wood Flooring Classic 3060 Rustikal, Dub olej biely plus široká lamela M4V, 1739929, 2200x185x13 mm
Kód: P475797
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte hrejivú krásu a trvácnosť podlahy Engineered Wood Flooring Classic 3060 Rustikal, ktorá kombinuje elegantný dizajn s praktickými výhodami. S rozmermi 2200x185x13 mm a širokou lamelou M4V je táto podlaha perfektným riešením pre tých, ktorí túžia po harmonickej atmosfére vo svojom domove. Povrchová úprava olejom v bielej farbe dodáva miestnostiam svetlosť a vzdušnosť, zatiaľ čo rustikálny vzhľad prírodného duba prináša do interiéru autentický nádych. Inštalácia je jednoduchá a rýchla vďaka praktickému systému click, ktorý zabezpečuje presné a stabilné spojenie lamiel. Engineered Wood Flooring Classic 3060 je nielen esteticky príťažlivá, ale aj mimoriadne odolná voči opotrebeniu a škrabancom, čo zaručuje dlhú životnosť aj v intenzívne využívaných priestoroch. Investujte do kvality a štýlu, ktorý obohatí váš domov s touto esteticky pôsobivou a funkčnou podlahou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 050000007584 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Rustikal |
| Povrchová úprava: | Olej biely plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E003 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
