Engineered Wood Flooring Classic 3060 Rustikal, Dub olej plus kartáčovaná št. široká lamela M4V, 1739910, 2200x185x13 mm
Kód: P475795
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte krásu a funkčnosť podlahy Engineered Wood Flooring Classic 3060 Rustikal, ktorá spojuje prvotriedny dizajn s vysokou odolnosťou. S rozmermi 2200x185x13 mm a šírkou lamely M4V, táto podlaha prináša príjemný pocit priestoru a elegancie do vášho domova. Olejovaná povrchová úprava a kartáčovanie zabezpečujú nielen esteticky príjemný rustikálny vzhľad, ale aj ochranu pred každodenným opotrebovaním. Vďaka kvalitnému dubovému drevu získate podlahu, ktorá je nielen príjemná na dotyk, ale aj ľahko udržiavateľná, čím dodá vášmu interiéru nadčasový šarm a teplú atmosféru.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26.264 kg |
| EAN: | 050000007573 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Rustikal |
| Povrchová úprava: | Olej plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | ÁNO |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E002 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
