Engineered Wood Flooring Classic 3060 Rustikal, Dub olej plus soft texture široká lamela M4V, 1739902, 2200x185x13 mm
Kód: P475802
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte príťažlivosť a kvalitu inžinierskeho dreveného podlahového materiálu Classic 3060 Rustikal, ktorý kombinuje nadčasový dizajn s praktickými vlastnosťami. S rozmermi 2200x185x13 mm a šírkou lamely M4V ponúka ideálnu rovnováhu medzi estetikou a funkčnosťou, pričom je ľahko inštalovateľný a vhodný aj na podlahové vykurovanie. Olejovaná povrchová úprava a jemne textúrovaný povrch nielenže pridávajú na prírodnom vzhľade duba, ale tiež zvyšujú odolnosť voči každodennému opotrebeniu, čím zabezpečujú dlhodobú krásu vašej podlahy. Tento produkt transformuje váš interiér na útulné a elegantné prostredie, ktoré si zamilujete.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 050000007599 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Soft štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Rustikal |
| Povrchová úprava: | Olej plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
