Engineered Wood Flooring Classic 3060 Rustikal, Dub Pure olej plus široká lamela M4V, 1739912, 2200x185x13 mm
Kód: P475796
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Engineered Wood Flooring Classic 3060 Rustikal v elegantnej dubovej úprave Pure olej plus prináša do vášho interiéru dotyk prírody a nadčasový štýl. S rozmermi 2200 x 185 x 13 mm a širokou lamelou M4V sa vyznačuje vynikajúcou stabilitou a jednoduchou montážou, čo zaručuje rýchlu a bezproblémovú inštaláciu. Tento materiál je navrhnutý tak, aby odolával každodennému opotrebovaniu, pričom si zachováva krásu a kvalitu dlhé roky. Olejová povrchová úprava nielenže dodáva prirodzený vzhľad, ale tiež uľahčuje údržbu, čo z neho robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí si cenia fungálnosť a estetiku v jednom. Vytvorte útulný a príjemný domov s podlahou, ktorá dokáže premeniť každý priestor na jedinečné miesto.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 050000007809 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Rustikal |
| Povrchová úprava: | Olej plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Dub Pure |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E007 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
