Engineered Wood Flooring Classic 3060 Rustikal, Oak olej biely plus kartáčovaná št. široká lamela M4V, 1739925, 2200x185x13 mm
Kód: P475794
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Zamyslite sa nad svojím domovom a predstavte si, ako sa premení na elegantné a útulné miesto s Engineered Wood Flooring Classic 3060 Rustikal v odtieni bieleho olejovaného oaku. Jeho široká lamela s dimenziami 2200x185x13 mm pridáva do vášho interiéru nielen majestátny vzhľad, ale aj vzdušnosť, ktorú oceníte pri každom kroku. Kartáčovaný povrch stiera hranice medzi tradičným a moderným dizajnom, pričom zaručuje odolnosť voči opotrebeniu a zachováva prirodzenú krásu dreva. S technológiou M4V je jasné, že táto podlaha nielenže skvele vyzerá, ale je tiež jednoduchá na inštaláciu a údržbu, čo vám šetrí čas a námahu. Vytvorte si priestor, kde sa elegance snúbi s praktickosťou a užite si chvíle s rodinou na kvalitnej podlahe, ktorá prežite vaše každodenné dobrodružstvá.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 050000007569 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Kartáčovaná štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Rustikal |
| Povrchová úprava: | Olej biely plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Classic 3060 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E003 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
