Engineered Wood Flooring Fertigparkett Dub Expressive 1749632 naturaloil plus široká lamela 1L M4V 2200x185x13 mm
Kód: 9930851
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte krásu a funkčnosť podlahového materiálu Engineered Wood Flooring Fertigparkett Dub Expressive 1749632 s povrchovou úpravou natural oil plus. S rozmermi 2200x185x13 mm ponúka široká lamela vynikajúcu stabilitu a estetiku, čím sa stáva ideálnou voľbou pre moderné interiéry, kde sa stretáva elegancia s praktickosťou. Povrchová úprava natural oil plus poskytuje nielen prírodný vzhľad, ale aj zjednodušenú údržbu, čím si zabezpečíte dlhoročnú krásu a odolnosť pred každodenným opotrebovaním. Vďaka skvelej akustike, ktorú tento materiál ponúka, si užijete tichú atmosféru v každej miestnosti, a jeho jednoduchá pokládka šetrí váš čas a náklady na profesionálne služby. S Fertigparkett Dub Expressive privítate do svojho domova kúsok prírody, ktorý sa postará o útulnosť a pohodlie vo všetkých ročných obdobiach.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29.304 kg |
| EAN: | 4014809275374 |
| Protišmykový povrch: | DS/R10 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2200 x 185 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri: | A+ |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Olej plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Odporúčaná podložka: | Podložky Parador Akustik-Protect |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Expressive |
| Názov dekoru: | Dub Expressive |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 32 |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,087 |
| Dekor originál soklovej lišty: | D001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mikro-V-drážka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
