Engineered Wood Flooring Trendtime 10 Dub Terra matný lak Chevron M4V, 1748486, 610x90x15 mm
Kód: P475867
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina Engineered Wood Flooring Trendtime 10 v dekore Dub Terra s matným lakom a dizajnom Chevron predstavuje elegantné a nadčasové riešenie pre každý interiér. S rozmermi 610x90x15 mm a kvalitným vyhotovením M4V zaručuje nielen estetický zážitok, ale aj vynikajúcu stabilitu a odolnosť voči poškodeniu. Matný povrch podlahy nielenže zabezpečuje príjemný hmatový pocit, ale aj minimalizuje viditeľnosť škrabancov a škvŕn, čo prispieva k jej jednoduchej údržbe. Vďaka inovatívnej konštrukcii a precíznemu spracovaniu sa podlaha skvele hodí do akéhokoľvek prostredia, čím dodáva vášmu domovu charakter a teplo. Investícia do tejto podlahy znamená investíciu do trvácnosti a štýlu, ktorý budete s radosťou obdivovať každý deň.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.136 kg |
| EAN: | 355230004005 |
| Protišmykový povrch: | DS |
| Hrúbka celkom: | 15 mm |
| Formát: | 610 x 90 mm |
| Spoj - typ: | Perodrážka |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Vzor: | Chevron |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,5 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Podlahy |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Trendtime 10 |
| Názov dekoru: | Dub Terra |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 16 |
| Balení na palete: | 48 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,11 |
| Antistatická úprava: | NIE |
| Antibakteriálna úprava: | NIE |
| Montáž: | Celoplošné lepenie |
| Dekor originál soklovej lišty: | Biela D001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Perodrážka |
| Typ nášľapnej vrstvy: | Dub |
| Podlahové chladenie - vhodnosť: | Vhodné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
