Engineered Wood Flooring Trendtime 3 Living, Dub krémový matný lak široká lamela M4V, 1739932, 570x95x10,5 mm
Kód: P475806
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte eleganciu a trvácnosť s podlahou Engineered Wood Flooring Trendtime 3 Living v príťažlivom krémovom dubovom prevedení. S rozmermi 570x95x10,5 mm a širokou lamelou M4V, táto podlaha nie lenže vyniká svojím estetickým vzhľadom, ale zároveň poskytuje výnimočnú pevnosť a odolnosť proti opotrebeniu, čo zaručuje dlhodobú spokojnosť. Matný lak pridáva prírodnému vzhľadu šarm a zároveň chráni povrch pred poškodením a poškriabaním, čo uľahčuje údržbu a čistenie. Nech už zariadite moderný alebo klasický interiér, táto podlaha skvele doplní váš domov a vytvorí príjemnú atmosféru, v ktorej sa budete cítiť pohodlne a štýlovo.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.404 kg |
| EAN: | 050000007621 |
| Hrúbka celkom: | 10,5 mm |
| Formát: | 570 x 95 mm |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Living |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Trendtime 3 |
| Názov dekoru: | Dub cream |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Pri podlahovom kúrení parkety treba určite celoplošne nalepiť. Inak treba použiť podložku Akustik Protect 100 a prvú a poslednu radu zlepiť v spojoch. |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E023 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Allround-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
