Engineered Wood Flooring Trendtime 3 Living, Dub nougat matný lak široká lamela M4V, 1739933, 570x95x10,5 mm
Kód: P475792
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Podlahová krytina Engineered Wood Flooring Trendtime 3 Living s atraktívnym dubovým vzhľadom a matným lakom je ideálnym riešením pre moderné interiéry. S rozmermi 570 x 95 x 10,5 mm a širokými lamelami M4V, tento produkt ponúka nielen pôsobivú estetiku, ale tiež stabilitu a odolnosť, ktoré sú nevyhnutné pre každodenné používanie. Matná úprava dreva zdôrazňuje jeho prirodzenú krásu a dodáva miestnosti teplo a útulnosť, zatiaľ čo špeciálna konštrukcia zabezpečuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu, čo vám šetrí čas a námahu. Ideálny pre rodiny s deťmi alebo domácimi zvieratami, tento podlahový materiál odoláva opotrebovaniu a zároveň zachováva svoj elegantný vzhľad po dlhé roky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.404 kg |
| EAN: | 050000007791 |
| Hrúbka celkom: | 10,5 mm |
| Formát: | 570 x 95 mm |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Living |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Trendtime 3 |
| Názov dekoru: | Dub nougat |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Pri podlahovom kúrení parkety treba určite celoplošne nalepiť. Inak treba použiť podložku Akustik Protect 100 a prvú a poslednu radu zlepiť v spojoch. |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E030 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Allround-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
