Engineered Wood Flooring Trendtime 3 Living, Dub olej plus široká lamela M4V 1739935, 570x95x10,5 mm
Kód: P475800
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Engineered Wood Flooring Trendtime 3 Living, Dub olej plus široká lamela M4V 1739935 predstavuje dokonalú kombináciu elegance a funkcionality. S rozmermi 570 x 95 x 10,5 mm a širokými lamelami, ktoré dodávajú vášmu interiéru moderný nádych, sa táto podlaha stane stredobodom pozornosti vo vašej domácnosti. Olejová úprava zaručuje nielen estetický vzhľad, ale aj ochranu proti opotrebovaniu, čo zabezpečuje dlhodobú trvanlivosť a jednoduchú údržbu. Vďaka inovatívnej konštrukcii je podlaha Trendtime 3 Living odolná voči deformáciám a vlhkosti, čo z nej robí ideálnu voľbu pre akúkoľvek miestnosť vášho domova. Inštalácia s použitím systému M4V zabezpečuje rýchlu a bezproblémovú pokládku a vám tak šetrí čas aj námahu. Nech už sa rozhodnete túto podlahu použiť v obývacej izbe, kuchyni alebo spálni, ponúkne vám útulnosť a nadčasový vzhľad, ktorý osloví každého.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.404 kg |
| EAN: | 050000007593 |
| Hrúbka celkom: | 10,5 mm |
| Formát: | 570 x 95 mm |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 2,5 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Olej |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Living |
| Povrchová úprava: | Olej plus |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Trendtime 3 |
| Názov dekoru: | Dub |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 20 |
| Balení na palete: | 36 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Montáž: | Pri podlahovom kúrení parkety treba určite celoplošne nalepiť. Inak treba použiť podložku Akustik Protect 100 a prvú a poslednu radu zlepiť v spojoch. |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E007 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Allround-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
