Engineered Wood Flooring Trendtime 3 Living Plus Herringbone, Dub Bardolino biely matný lak M4V , 1748883 570x95x13 mm
Kód: P475910
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte eleganciu a nadčasovosť s podlahou Trendtime 3 Living Plus Herringbone v odtieni Dub Bardolino. S rozmermi 570 x 95 x 13 mm a povrchovou úpravou bieleho matného laku, táto podlaha vytvára harmonický vzhľad, ktorý svojou struktúrou a farbou vniesie do vašich priestorov pocit prirodzenosti a tepla. Technológia M4V zabezpečuje jednoduchú a presnú montáž, čím sa šetrí váš čas a námaha pri inštalácii. Vysoká odolnosť voči opotrebeniu zaručuje dlhodobú krásu a funkčnosť bez obáv z poškodeniu. S podlahou Trendtime 3 si môžete byť istí, že váš domov dostane moderný štýlový dotyk, ktorý nezostane bez povšimnutia.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.679 kg |
| EAN: | 4014809269946 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 570 x 95 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Living Plus |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Podložky Parador Akustik-Protect |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Trendtime 3 |
| Názov dekoru: | Dub Bardolino |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 16 |
| Balení na palete: | 36 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,070 |
| Montáž: | Pri podlahovom kúrení parkety treba určite celoplošne nalepiť. Inak treba použiť podložku Akustik Protect 100 a prvú a poslednu radu zlepiť v spojoch. |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E007 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Allround-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
