Engineered Wood Flooring Trendtime 3 Living Plus Herringbone, Dub Bardolino prírodný matný lak M4V , 1748884 570x95x13 mm
Kód: P475909
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objevte krásu a eleganciu podlahy Trendtime 3 Living Plus Herringbone, ktorá dokonale kombinuje moderný dizajn s tradičným prirodzeným vzhľadom. S rozmermi 570x95x13 mm a kvalitnou povrchovou úpravou z matného laku, táto dubová podlaha z Bardolina poskytuje nielen estetickú príťažlivosť, ale aj dlhodobú odolnosť voči každodennému opotrebovaniu. Vďaka precíznemu spracovaniu a unikátnemu rybím kostiam vzoru zaisťuje elegantný vzhľad, ktorý zvýrazní charakter každého interiéru. Jej jednoduchá inštalácia a údržba robí z tejto podlahy ideálny výber pre tých, ktorí hľadajú kombináciu krásy a funkčnosti vo svojom domove. S podlahou Trendtime 3 sa môžete tešiť na útulné a nadčasové prostredie plné harmónie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.679 kg |
| EAN: | 4014809269960 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 570 x 95 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Living Plus |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Podložky Parador Akustik-Protect |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Trendtime 3 |
| Názov dekoru: | Dub Bardolino |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 16 |
| Balení na palete: | 36 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,070 |
| Montáž: | Pri podlahovom kúrení parkety treba určite celoplošne nalepiť. Inak treba použiť podložku Akustik Protect 100 a prvú a poslednu radu zlepiť v spojoch. |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Allround-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
