Engineered Wood Flooring Trendtime 3 Living Plus Herringbone, Dub Chalet sivý extra matný lak M4V , 1748885 570x95x13 mm
Kód: P475908
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Elegantná a nadčasová podlaha Engineered Wood Flooring Trendtime 3 Living Plus Herringbone v odtieni Dub Chalet, so sivým extra matným lakom, dodá vášmu interiéru dokonalý štýlový a sofistikovaný nádych. S rozmermi 570 x 95 x 13 mm je táto podlaha nielen mimoriadne estetická, ale aj praktická, pričom jej vzor herringbone pridáva dynamiku a charakter každému priestoru. Vďaka technológii M4V je montáž jednoduchá a rýchla, pričom zabezpečuje dokonalé spojenie jednotlivých dosiek, čím zaručuje aj tepelnú odolnosť a dlhú životnosť. Extra matný lak chráni podlahu pred poškriabaním a únavou, čím si uchováva krásu a prirodzený vzhľad aj pri intenzívnom používaní. Urobte každý krok vo svojom domove významným a užite si kvalitnú atmosféru, ktorú táto podlaha ponúka.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.679 kg |
| EAN: | 4014809269984 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 570 x 95 mm |
| Farba: | Sivá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | Herringbone - rybia kosť |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Living Plus |
| Povrchová úprava: | Lak extra matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Podložky Parador Akustik-Protect |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Trendtime 3 |
| Názov dekoru: | Dub Chalet |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 16 |
| Balení na palete: | 36 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,070 |
| Montáž: | Pri podlahovom kúrení parkety treba určite celoplošne nalepiť. Inak treba použiť podložku Akustik Protect 100 a prvú a poslednu radu zlepiť v spojoch. |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E037 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Allround-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
