Engineered Wood Flooring Trendtime 4, Dub krémový široká lamela M4V, 1739937, 2010x160x13 mm
Kód: P475807
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Engineered Wood Flooring Trendtime 4, s elegantnou dubovou krémovou farbou a širokou lamelou, ponúka jedinečný spôsob, ako osviežiť váš interiér. S rozmermi 2010 x 160 x 13 mm je táto podlaha nielen vizuálne atraktívna, ale aj praktická, pričom jej robustná konštrukcia zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť. Vďaka systému M4V, ktorý umožňuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu, môžete vychutnávať nový vzhľad vášho domova bez zbytočných komplikácií. Dubový dekor v krémových odtieňoch svetla vniesie do vašich priestorov nádych prírodnej elegancie a tepla, čím dodá útulnosť a komfort do každého kútika. Nechajte sa inšpirovať moderným vzhľadom a vysokou kvalitou konstrukcie, ktoré z tejto podlahy urobia ideálny základ pre váš domov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.805 kg |
| EAN: | 050000007622 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2010 x 160 mm |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Living |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Trendtime 4 |
| Názov dekoru: | Dub cream |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | NIE |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E023 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
