Engineered Wood Flooring Trendtime 4 Living, Dub Molvina prírodný matný lak široká lamela M4V, 1748907, 2010x160x13 mm
Kód: P475911
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Obľúbené dubové lamely Trendtime 4 Living v prírodnom matnom laku sú dokonalou kombináciou estetiky a funkčnosti, ktorá premení váš domov na útulný priestor. S rozmermi 2010 x 160 x 13 mm a širokou lamelou M4V ponúkajú vynikajúcu stabilitu a odolnosť, pričom zachovávajú autentickú podobu dreva. Matný lak nie len že zdôrazňuje prirodzenú krásu dubu Molvina, ale taktiež zaisťuje jednoduchú údržbu a dlhú životnosť podlahy, čím šetrí váš čas a financie. Táto podlaha nie je len praktickým riešením, ale aj elegantným dizajnovým prvkom, ktorý vnesie do vašich priestorov nádych luxusu a pohodlia. Urobte krok smerom k bezstarostnému bývaniu s podlahou, ktorá vás prekvapí svojou kvalitou a nadčasovým štýlom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.361 kg |
| EAN: | 4014809270324 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2010 x 160 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Living |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Podložky Parador Akustik-Protect |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Trendtime 4 |
| Názov dekoru: | Dub Molvina |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,087 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
