Engineered Wood Flooring Trendtime 4 Rustikal, Dub Lugana prírodný matný lak široká lamela M4V, 1748906, 2010x160x13 mm
Kód: P475893
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Objavte krásu a odolnosť podlahy Engineered Wood Flooring Trendtime 4 Rustikal, Dub Lugana s prírodným matným lakom. S rozmermi 2010 x 160 x 13 mm a širokou lamelou M4V ponúka tento produkt ideálny pomer medzi eleganciou a funkčnosťou, ktorým dodá vášmu interiéru teplý a útulný vzhľad. Jeho rustikálny dizajn a vysoká kvalita spracovania zaručujú dlhodobú životnosť a jednoduchú údržbu, čím sa stáva skvelou investíciou do vašej domácnosti. Navyše, matný lak zabezpečuje prirodzený vzhľad dreva, zatiaľ čo je odolný voči škvrnám a poškriabaniu, čo zjednodušuje každodennú starostlivosť o podlahu. Urobte krok k vytvoreniu dokonalej atmosféry vo svojom domove s touto špičkovou podlahou, ktorá spojuje estetiku a praktickosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.361 kg |
| EAN: | 4014809270300 |
| Hrúbka celkom: | 13 mm |
| Formát: | 2010 x 160 mm |
| Farba: | Hnedá |
| Spoj - typ: | Clic |
| Priznaná drážka - typ: | 4V |
| Štruktúra povrchu: | Hladká štruktúra |
| Vzor: | 1-lamela |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy: | 3,6 mm |
| Farebný odtieň: | Stredný |
| Povrchová úprava - typ: | Lak |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Triedenie dreva: | Rustikal |
| Povrchová úprava: | Lak matný |
| Nosič: | Masívne drevo Smrek/Jedľa |
| Podlahové kúrenie: | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaná podložka: | Podložky Parador Akustik-Protect |
| Typ výrobku: | Drevená podlaha 3-vrstvá |
| Kolekcia: | Trendtime 4 |
| Názov dekoru: | Dub Lugana |
| Nosič - materiál: | Smrek/Jedľa |
| Integrovaná podložka: | NIE |
| Ks v balení: | 9 |
| Balení na palete: | 32 |
| Garancia pre domácnosti: | 25 rokov |
| Garancia pre komerčné priestory: | 10 rokov |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Vhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,087 |
| Dekor originál soklovej lišty: | Dub E001 |
| Priznaná drážka: | 4-stranná Mini-V-drážka |
| Spoj: | Automatic-Click |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
